Klubmesterskaber

 

2022

 Række  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3
 Mini puslinge  Emil Havsteen  Sinius Ilsø Finne  Hamza Zarrouk
 Puslinge A  Hans Kristiansen  Vilfred Krog  Emil Havsteen
 Puslinge B   Janus Lindberg  Sinius Ilsø Finne  Saxo Rosenmeier
 Yngre Drenge A  Viggo Bork  Emil Tang  Jakob Tang 
 Yngre Drenge B  Milas Kjær  Hans Ernstsen  Lucas Sindberg
 Yngre Drenge C  Saxo Rosenmeier  Kristian Svarre  Clement Zakrisson-Ayres
 Pige  Fiona Overgaard    
 Drenge A  Markus Jakobsen  Gabriel Berthelsen  Villads Elmgren
 Drenge B  Milas Kjær  Hans Ernstsen  Lucas Sindberg
 Junior Dame  Fiona Overgaard  Victoria Berthelsen  Lærke Gornitzka
 Junior drenge  Markus Jakobsen  Robin Gornitzka  Oliver Blankensteiner
 Åben ungdomsrække   Johan Havsteen  Markus Jacobsen  Snorre Nielsen / Robin Gornitzka
       
 Double B  Emil Havsteen / Buster Jungersen   August Backhausen / August Jespersen  Hans Ernstsen / Viggo Sloth
 Double C  Odin af Husabrugv / Sinius Finne  Hamza Zarrouk / Clement Zakrisson-Ayres   Chayne Rasmussen / Saxo Rosenmeier 
       
 Senior 1800+  Michael Pedersen   Patrick Stobberup   Thomas Brems / Kristian Harkjær  
 Senior 1100 - 1800   Lukas Thulsted  Omar  Antonio Karman / Frank Johansen
 Senior -1100  Gitte Wetzel  Astri Budtz  Claus Henriksen 

 

2021

 Række  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3
 Puslinge Drenge   Villads Elmgreen  Jakob Tang  Emil Tang
 Yngre Drenge  Alfred Hansen   Nicholas Haagensen   
 Drenge  Snorre Nielsen   Isak Karman  Gabriel Berthelsen
 Junior  Robin Gornitzka   Markus Petersen  Oliver Blankensteiner
       
 Yngre Pige  Caroline Havsteen     
 Pige  Nikoline Kure   Fiona Overgaard   
 Dame Junior  Amanda Mau   Victoria Berthelsen   
       
 Åben Puslinge / Yngre drenge og pige   Villads Elmgreen  Jakob Tang  Alfred Hansen / Emil Tang
 Åben Drenge / Pige / Junior  Johan Havsteen  Robin Gornitzka   Isak Karman / Snorre Nielsen
       
 Begynder Puslinge  August Backhausen   Buster Jungersen  Dimitri Svane / Milan Valentin
 Begynder Yngre Drenge / Drenge  Vitus Krogh  William Gade  Adam Myhre Hansen
 Ungdom Øvet  Viggo Johannesen  Sigurd Langkjær  Niels Erik Andreasen / Kasper Vest 
       
 Senior 1800+  Donatas Lescinskas   Thomas Brems   Michael Pedersen / Jakob Riber   
 Senior 1200 - 1800   Charlotte Kindt  Nicolai Zickert  Karina Lundorff / Leif Djurhuus
 Senior -1200  Frank Cronfalk  Claus Henriksen   Gitte Wetzel / Astri Budtz

2020

 Række  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3
 Puslinge Drenge   Mathias Brok Jensen   Viggo Bork  Jakob Tang / Villads Elmgren
 Yngre Drenge  Markus Jacobsen  Anton Hvass   Gabriel Berthelsen
 Drenge  Snorre Nielsen  Isak Karman  Markus G. Petersen
 Junior  Robin Gornitzka  Oliver Blankensteiner   
 Åben Drenge/Junior   Johan Engberg Havsteen   Robin Gornitzka   Snorre Nielsen / Isak Karman 
       
 Puslinge Pige  Caroline Engberg Havseen      
 Yngre Pige  Nikoline Kure  Julia Wolff Andreasen  
 Pige  Victoria Berthelsen    
 Dame Junior  Amanda Mau    
 Åben pige  Nikoline Kure  Amanda Mau  Victoria Berthelsen
       
 Senior 1800+  Michael Pedersen  Donatas Lescinskas   Jan Risom Pedersen / Kristian Harkjær 
 Senior 1200 - 1800   Antonio Karman  Philip P. Pedersen  Niels Erik Jacobsen / Ivan Johansen
 Senior -1200  Conny Damgaard  Piotr Jewiarz  Johannes G. Mogensen

Læs mere om klubmesterskaberne 2020

2019

 Række  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3
 Mini Puslinge   Viggo Bork   Jakob Tang   Mathias Brok Jensen 
 Puslinge drenge   Johan Engberg Havsteen   Nicholas Haagensen   Carl H. Pedersen
 Yngre drenge  Isak Antonio Karman  Anton Hvass  Markus Jakobsen
 Drenge  Robin Gornitzka  Amir Jasim Saih  Markus G. Petersen
 Åben ungdomsrække   Johan Engberg Havsteen  Robin Gornitzka  Snorre Nielsen / Isak Karman
       
 Puslinge pige  Caroline Engberg Havseen     
 Yngre pige  Nikoline Kure  Josefine Nielsen  Julia Wolff Andreasen 
 Pige  Victoria Berthelsen  Ida Balk-Møller  
 Dame junior  Amanda Mau    
       
 Herre A  Michael Pedersen  Jan Risom Pedersen  Kristian Harkjær / Preben Larsen 
 Herre B  Jasim Saih  Leif Djurhuus  Karsten Lund / Frank Johansen
 Herre C  Claus Henriksen  Piotr Jewiarz  Mads Justesen
       
 Dame  Victoria Berthelsen  Ida Balk-Møller  Nikoline Kure

Læs mere om klubmesterskaberne 2019

2018

 Række  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3
 Mini Puslinge  Nicholas Haagensen  Viggo Bork  Lukas Lidau / Kasper West
 Puslinge  Anton Hvass  Johan Engberg Havsteen   Gabriel Berthelsen / Silas Hansen
 Yngre Drenge  Snorre Nielsen  Romeo Thomsen  Nilas Christensen
 Drenge  Robin Gornitzka  Milius Parsholt  Amir Saih / Otto Andresen
 Åben ungdomsrække   Milius Parsholt  Otto Andresen  Snorre Nielsen / Robin Gornitzka
       
 Puslinge Pige  Nikoline Kure    
 Yngre Pige  Ida Balk-Møller  Victoria Berthelsen   
 Pige  Amanda Mau    
       
 Senior A +1600   Jan Risom Pedersen   Kristian Harkjær   Michael Rigmond / Preben Larsen 
 Senior B -1600  Pipaluk Serubabelsen   Allan Christensen   Karina Lundorff / Ivan Johansen

Læs mere om klubmesterskaberne for senior 2018
Læs mere om klubmesterskaberne for ungdom 2018 


Sponsorer

Netto

Bordtenniseksperterne